Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Byliśmy na Zawodach w Amsterdamie

W ramach treningów przed mistrzostwami EuroSkills Gdańsk 2023 w dniach 21-25 marca nasz zawodnik w konkurencji "układanie płytek i podłóg" Michał Jelinski oraz reprezentujący eksperta konkurencji Patryk Stachowiak gościnnie wzięli udział w zawodach w Amsterdamie.
Panowie, jako reprezentanci Polski mieli wielki zaszczyt porozmawiać z Królem Niderlandów Wilhelmem-Aleksandrem! Zdobyli doświadczenie, przywieźli dobre emocje i ciekawe wspomnienia, a nasz zawodnik spotka się na mistrzostwach w Gdańsku ze zwycięzcą eliminacji edycji holenderskiej.
Za możliwość udziału w zawodach w Amsterdamie dziękujemy WorldSkills Poland - liderzy branż i sponsorom:
Ramirent Poland,
Husqvarna,
Festool,
Bokaro Salony Łazienek,
Budopol Poznań,
RAKO

Opublikowano: 31 lipiec 2023